left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 0-2 dziecko
-
+
Wiek 3-17 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz
Facebook

FAQ

Przyjazd

Wyjazd

JAK DOJECHAĆ DO MIĘDZYWODZIA?

"Nowe Międzywodzie" to nowa część popularnej turystycznej miejscowości Międzywodzie zlokalizowanej blisko tak znanych miejscowości jak Dziwnów czy Międzyzdroje.  To właśnie w "Nowym Międzywodziu" powstaje większość nowej bazy noclegowo-turystycznej i gastronomicznej. Nowoczesna architektura, nowe hotele i apartamenty wraz z nowocześnie zagospodarowanym terenem: chodnikami, ścieżkami rowerowymi, oświetleniem, placami zabaw to atuty naszej lokalizacji.

Zapraszamy - Międzywodzie ul. Jasna 4. Miejscowość Międzywodzie należy do zachodniego pasa wybrzeża i mieści się pomiędzy miejscowościami wakacyjnymi, Międzyzdroje i Dziwnów. Dojazd bezpośrednio od węzła drogi ekspresowej S3 w Wolinie zapewnia doskonałą komunikacje z resztą kraju. 

CZY APARTAMNETY NOWE MIĘDZYWODZIE ul. JASNA 4 SĄ BLISKO PLAŻY ?

Apartamenty Nowe Międzwodzie ul. Jasna 4 znajdują się około 400 metrów od pięknej, szerokiej plaży, na którą prowadzi zejście dostosowane dla wózków, a także osób niepełnosprawnych (pochylnia) . Spacer nad morze trwa zaledwie 4 minuty.

PODRÓŻUJĘ Z MAŁYMI DZIEĆMI, CZY MOGĘ ZAKWATEROWAĆ SIĘ W NOCY ?

Goście, którzy wiedzą, że przyjadą późno w nocy lub nad ranem, mogą samodzielnie się zakwaterować. Tak, po uprzednim umówieniu, Goście dostaną instrukcje wraz z presłanym SMSem kodem, który udostępni dostęp do apartamentu i na teren ośrodka. . Prosimy o wcześniejszą informację o godzinie przyjazdu do apartamentów Nowe Międzywodzie, ul. Jasna 4.

JAK DALEKO ZNAJDUJĄ SIĘ SKLEPY OGÓLNOSPOŻYWCZE ?

Idąc na plażę, 200 metrów od apartamentów, można zrobić zakupy w sklepie popularnej sieci "Żabka".  Szczególnie dobrze zaopatrzana jest "Żabka" w sezonie, oferując nie tylko szeroki zakres podstawowych artykułów spożywczych, ale także kupimy tam kawę, ciastka czy hot-dogi dla nas lub naszych milusińskich. 

JAK MOGĘ ZAREZERWOWAĆ POBYT W APARTAMENTACH? REZERWACJA ON-LINE NAJSZYBSZY SPOSÓB REZERWACJI ?

Zachęcamy do dokonywania rezerwacji on-line bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Tylko dokonując rezerwacji on-line otrzymasz natychmiastowe potwierdzenie wraz ze wszystkimi szczegółami i warunkami płatności. Zadatek wynosi 30-50% i płatny jest w terminie 2-10 dni od dokonania rezerwacji. Im wcześniej dokonujemy rezerwacji tym więcej czasu mamy na wpłatę zadatku. Rezerwacji można dokonać z ok. 12 miesięcznym wyprzedzeniem. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT konieczne jest podanie NIPu i danych firmy w momencie dokonywania rezerwacji. 

REZYGNACJA Z POBYTU, ZADATEK, OPŁATY DODATKOWE

Goście, którzy dokonają rezerwacji mogą zrezygnować z pobytu dokonując ubezpieczenia pobytu wykupując dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w jednym z Towarzystw Ubezpieczeniowych.  Ubezpieczenie takie obejmują kilkanaście powodów rezygnacji takie jak choroba, utrata pracy, wezwanie do Sądu itp. Zadatek wynosi 30-50% ceny pobytu i płatny jest w terminie 2-10 dni od daty dokonania rezerwacji wstępnej. Parking jest bezpłatny. Dodatkowo jest płatna opłata klimatyczna w wysokości 2,5 zł/dobę pobytu.  W przypadku zgłoszenia chęci rezygnacji z pobytu lub przełożenia terminu pobytu dokonanego z dużym wyprzedzeniem staramy się, w miarę posiadanych wolnych miejsc, spełnić życzenia Gości.  

WYPOSAŻENIE APARTAMENTU. CZEGO NIE MUSIMY PRZYWOZIĆ ZE SOBĄ NAD MORZE ?

W każdym apartamencie znajduje się parawan i leżaki. Aneks kuchenny wyposażony w AGD (czajnik, ekspres do kawy przelewowy, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka, płyta elektryczna, zmywarka), pełen zestaw garnków, patelni, desek do krojenia, noży, misek, naczyń, kubków, kieliszków i sztućców. Także pościel i ręczniki czekają na Gości. Telewizor i bezpłatne Wi-Fi to oczywiście standard. W łazience jest pralka  i suszarka do powieszenia prania, a także suszarka do włosów.

PARKING

Na terenie ośrodka dostępne jest 1 bezpłatne miejsce parkingowe. Dodatkowe auta można parkować w sąsiedztwie posesji na miesjcach parkingowych przygotowanych przez Gminę Dziwnów.

WAKACJE Z MAŁYM DZIECKIEM. BEZPŁATNE WYPOSAŻENIE DLA DZIECKA DO 3 ROKU ŻYCIA.

Dla dzieci jest dostępne bezpłatnie następujące wyposażenie:
• łóżeczko turystyczne z kompletem pościeli
• przewijak
• fotelik do karmienia
• wanienka
• mata antypoślizgowa pod prysznicem
• nocnik
• podest przy umywalce
• deska sedesowa dla dzieci
• sztućce dla najmłodszych

© 2024 Nowe Międzywodzie - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by rentlab booking by hotres