left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 0-2 dziecko
-
+
Wiek 3-17 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz
Facebook

Zapraszamy do nowych apartamentów w Międzywodziu

Zapraszamy do magicznej miejscowości Międzywodzie na wypoczynek! To urokliwe miejsce położone nad Bałtykiem, które oferuje wiele atrakcji dla osób szukających spokoju i bliskości natury.

Międzywodzie położone pomiędzy znanymi ośrodkami jak Dziwnów i Międzyzdroje wciąż oferuje niemal dzikie, szerokie plaże, które nawet w sezonie nie są zatłoczone.

Międzywodzie jest łatwo dostępne z całej Polski dzięki dogodnemu połączeniu drogowemu, w tym dzięki trasie ekspresowej S3. To idealne miejsce dla miłośników plażowania, ponieważ tamtejsze szerokie i niemal dzikie plaże zachęcają do relaksu i kąpieli słonecznych.

Dla aktywnych turystów Międzywodzie oferuje również liczne ścieżki rowerowe, które umożliwiają odkrywanie okolicznych atrakcji przy jednoczesnym kontakcie z naturą. Wysokie klify nadmorskie czy Park Narodowy Wolin zauroczą każdego.

W Międzywodziu nie ma zgiełku charakterystycznego dla dużych kurortów, co sprawia, że można w pełni odetchnąć od codzienności i zrelaksować się w spokojnej atmosferze nadmorskiego miasteczka.

Zapewniam Cię, że w Międzywodziu znajdziesz wiele uroku i możliwości do wypoczynku, więc serdecznie zachęcam do odwiedzenia tego malowniczego miejsca!

Zapraszamy do otwartych pierwszy raz w sezonie letnim 2024 apartamentów Nowe Międzywodzie ul. Jasna 4.


Zobacz wszystkie

© 2024 Nowe Międzywodzie - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by rentlab booking by hotres